Przejdź do:
Aktualności
Endometrioza
02 sie 2023
ENDOMETRIUM, TO BŁONA ŚLUZOWA WYŚCIELAJĄCA MACICĘ OD WEWNĄTRZ. U NIEKTÓRYCH OSÓB ROZRASTA SIĘ ONA W SPOSÓB NIEKONTROLOWANY, CZĘSTO WYKRACZAJĄCY POZA OBRĘB NARZĄDU. ENDOMETRIOZA, BO TAK NAZYWA SIĘ TO SCHORZENIE, DOTYKA CORAZ WIĘCEJ KOBIET. OKREŚLA SIĘ JĄ RÓWNIEŻ WĘDRUJĄCĄ ŚLUZÓWKĄ MACICY. SZACUJE SIĘ, ŻE DOTYCZY OKOŁO 5% KOBIET W WIEKU 30-40 LAT.
link
Zapalenie zatok spowodowane działaniem klimatyzacji
02 sie 2023
KLIMATYZACJA JEST NIEZWYKLE POPULARNYM ROZWIĄZANIEM, ZARÓWNO W MIEJSCACH PRACY, DOMACH JAK I ŚRODKACH KOMUNIKACJI. ZAPEWNIA KOMFORT TERMICZNY I POPRAWIA JAKOŚĆ POWIETRZA. KLIMATYZACJA MOŻE RÓWNIEŻ WPŁYWAĆ NA NASZE ZDROWIE, SZCZEGÓLNIE JEŚLI NIE JEST ODPOWIEDNIO UTRZYMYWANA LUB UŻYWANA. JEDNYM Z CZĘSTYCH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH ZWIĄZANYCH Z KLIMATYZACJĄ JEST ZAPALENIE ZATOK, KTÓRE WYNIKA Z SZEREGU CZYNNIKÓW.
link
POSZUKUJEMY NOWEGO CZŁONKA ZESPOŁU – SALOWEJ
02 sie 2023
Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North skupia pod wspólnym dachem szereg poradni specjalistycznych, pracownia endoskopii, chirurgię jednego dnia, poradnię medycyny pracy i wiele innych usług medycznych. W związku z dynamicznym rozwojem placówki poszukujemy kandydata na stanowisko: SALOWA / SALOWY
link